obalyplzen vyroba obalu

Karton

Kartonové, papírové krabice, krabice s víkem, boxy, hrany patří k nezastupitelným pomocníkům z řady obalových materiálů a jsou jedním z nejlevnějších způsobů balení. Papírové krabice jsou základním a velice často používaným obalovým materiálem. V nabídce naší firmy Obaly Plzeň naleznete několik druhů a typů krabic z třívrstvé a pětivrstvé lepenky, přepravní boxy a víka a další velice potřebný materiál jako je vlnitá lepenka, proložky, hrany a rohy zabraňující poškození skladovaného nebo přepravovaného zboží.

Naše firma Obaly Plzeň provádí na KARTON a KARTONPLAST POTISK dle přání zákazníka!

Třívrstvá lepenka je velmi vhodná pro přepravu menšího a středního zboží v porovnání s pětivrstvou , která je slabší (3–4 mm oproti 6–7 mm). Pětivrstvou lepenku je možno využít u stěhovacích krabic a k přepravě středně těžkého zboží. Zboží větších rozměrů přepravíte pomocí paletových a kartonových boxů.

Hledáte vhodný kartonový box nebo přepravní krabici z pětivrstvé lepenky? Určitě si vyberete u nás! V naší nabídce máme několik druhů a rozměrů kartonových boxů s víkem nebo kartonových přepravních krabic klopových.

KARTONOVÉ BOXY
Vynikají svou vysokou pevností a stabilitou. Abyste dosáhli dokonalého balicího systému, vyzkoušejte také naše plastové palety, vázací pásky nebo proložky z vlnité lepenky. Všechny tyto obalové materiály vám pomůžou těžký náklad bezpečně zafixovat, stabilizovat a připravit pro přepravu. Pokud balíte středně těžké zboží, můžete použít kartonové boxy ze 3-vrstvé vlnité lepenky.Kombinací klopné krabice, hran a podložek dosáhnete systému balení, které vaše zboží bezpečně ochrání! Do našeho sortimentu jsme zařadili i pěnové polyetylénové profily různých tvarů, které bezpečně ochrání vaše produkty, jsou velmi lehké a tvarovatelné.

KLOPOVÉ KRABICE
Bezpečná přeprava s ochranou hran a rohů - k poškození hran či rohů může dojít nejen při skladování a manipulaci, ale i při samotné přepravě, což často bývá problém. Z tohoto důvodu je možné ochranu hran a rohů použít i přímo na různé druhy krabic - klopové krabice, poštovní a vysekávané krabice aj. a zamezit jejich poškození např. vázací páskou.

PROLOŽKY A VLNITÁ LEPENKA
Potřebujete zabezpečit své zásilky nebo skladované zboží? Proložky z vlnité lepenky jsou ideální pro zajištění stability palet. Máme pro vás proložky v rolích i arších v různých šířkách a tloušťkách.

Naše priorita je maximální komunikace se zákazníkem a snaha vyhovět jeho přání. V případě jakýchkoliv dotazů nezávazně kontaktujte naše obchodní zástupce na našich pobočkách, kteří vám vyjdou maximálně vstříct, poskytnou vám veškeré informace o nabízených produktech ze sortimentu kartonových, papírových a klopových krabic a dalšího obalového materiálu. Samozřejmostí je pro nás přizpůsobit se vašim individuálním potřebám a přáním. Kompletní sortiment naleznete v našem katalogu.