obalyplzen vyroba obalu

Kartonplast

Kartonplast je moderní ekologická alternativa nevratných i vratných pevných obalů. Obaly z kartonplastu jsou moderní, rozvíjející se obaly v kategorii plastových obalů. Slouží jako náhrada klasické mikrovlnné lepenky. Mezi jeho velké výhody patří to, že je 100% recyklovatelný, houževnatý, ale nikoli abrazivní, ohebný, ale má vysokou vzpěrovou pevnost, splňuje veškeré normy Evropské unie ve vztahu k životnímu prostředí a pro styk s potravinami, barevný a potiskovatelný, tepelně odolný, odolný vůči UV záření

Naše firma Obaly Plzeň provádí na KARTON a KARTONPLAST POTISK dle přání zákazníka!

PŘEDNOSTI KARTONPLASTU
- nízké náklady - obaly opakovaně obíhají
- bezpečnou přepravu - obaly jsou šetrné, neabrazivní
- nižší dopravné - obaly jsou velmi lehké
- úspory skladového prostoru - obaly lze snadno složit
- odolnost vůči vodě, UV odolnost,
- dobře odolává teplu a to v rozsahu -30°C až do +75°C a
- možnost opakovaného použití hlavně u vratných obalů (u kartonplastových krabic až 50x bez poškození opotřebením).

Z kartonplastu lze vyrobit velmi kvalitní a pevné přepravky, proložky, mřížky, krabice, krabice s víkem, lísky, přepravní boxy nebo tvarové výseky. Naše firma Obaly Plzeň vám samozřejmě z tohoto obalového materiálu vyrobí tento sortiment na míru.

Obaly z kartonplastu jsou ideální především pro automobilový a elektrotechnický průmysl, skvěle poslouží jako izolace a dekorace, při výrobě reklamních tabulí a posterů a v neposlední řadě své využití najde také ve farmacii, potravinářství nebo elektrotechnickém průmyslu.

V případě jakýchkoliv dotazů nezávazně kontaktujte naše obchodní zástupce na našich pobočkách, kteří vám vyjdou maximálně vstříct, poskytnou vám veškeré informace o nabízených produktech z kartonplastu. Samozřejmostí je pro nás přizpůsobit se vašim individuálním potřebám a přáním. Kompletní sortiment naleznete v našem katalogu.