PĚNOVÝ POLYETHYLÉN

PĚNOVÝ POLYETHYLÉN - OBALOVÝ MATERIÁL PRO OCHRANU VAŠEHO ZBOŽÍ
Potřebujete moderní obalový materiál? Obaly Plzeň vám nabízí pěnový polyetylén. Jedná se o optimální produkt pro balení široké řady výrobků. Tyto obaly mají všechny vlastnosti, které je předurčují pro široké použití ve stavebnictví, instalatérství, chladírenství a v obalové technice. Je plně recyklovatelný a zdravotně a ekologicky nezávadný.
Jaké jsou jeho výhody?
Tento druh obalového materiálu má působivý vzhled, výbornou ohebnost a nízkou tepelnou vodivost. K jeho dalším přednostem patří odolnost proti otřesům, chemická odolnost, snadná zpracovatelnost a dlouhodobá životnost.

Kde můžete pěnový polyetylén použít?
- ochrana sortimentu proti poškrábání, poškození a oděrkám
- chrání hrany a rohy produktů
- kvalitní tepelná izolace
- poslouží jako proklad mezi jednotlivé zboží
- prokládá se pod podlahové krytiny
- tepelná a zvuková izolace střech a stěn pokojů
- slouží jako tepelná izolace pařenišť, skleníků a stájí
- tepelně izoluje potrubní rozvody
- používá se jako obalový materiál pro sklo, porcelán, keramiku, elektronické součástky jemnou mechaniku, nástroje a součástky

Pěnový polyetylén můžeme dodávat v šířkách a délkách podle Vašich požadavků a na Vaše přání je možné z tohoto obalového materiálu vyrobit přířezy, sáčky a hrany.

Kompletní sortiment tohoto obalového materiálu naleznete v našem E-SHOPU.

Číst dál...

BALÍCÍ FÓLIE

BALÍCÍ FÓLIE - ZÁRUKA KVALITNĚ ZABALENÉHO ZBOŽÍ
Proč je nutné vaše zboží kvalitně zabalit?

Při přepravě jakéhokoliv zboží je velice důležitá jeho ochrana. To znamená, jak nejlépe ho zabalit a tím zabránit jeho poškození a co nejvíce eliminovat také působení vnějších povětrnostních vlivů.
Naše firma Obaly Plzeň vám nabízí balící fólie - jeden z článků obalového materiálu. V našem e-shopu naleznete balicí PE fólie a stretch fólie o různých rozměrech, velikostech a tloušťkách. Jednou z výhod tohoto sortimentu je jejich průhlednost, a tím máte zajištěnou vizuální kontrolu nad Vaším zbožím. Tyto obalové materiály neobsahují žádné toxické látky ani závadné přísady a jsou vyrobeny z recyklovatelného materiálu.

Vyzkoušejte BALÍCÍ FÓLIE PE v rolích!
- používají se k balení a překrývání zboží, nejčastěji pak potravin či chemikáli
- vyrábí se z vysoce kvalitního polyetylénu, který zboží dokonale zabalí a zároveň ho chrání před vlhkostí, zaprášením a samozřejmě proti mechanickému poškození
- jsou vysoce ceněni díky zachování tuhosti a odolnosti proti prasknutí a to i při teplotách zmrazování potravin (až do -70 °C)

STRETCH FOLIE=SMRŠŤOVACÍ FOLIE
- jsou velmi tenké, ohebné a lehce se přizpůsobí obalovanému zboží
- použití zejména k balení zboží nebo k jeho fixaci na paletách
- jedná se o jeden z nejlevnějších a dostupných způsobů balení
- ochrana zboží před vlivem počasí
- předcházejí poškození při přepravě
- snadné a rychlé použití
- profesionální i domácí použití

Pro dokonalé zabalení vašich předmětů můžete využít i další obalový materiál z naší nabídky, jakými jsou např. poštovní a vysekávané krabice či klopové krabice z lepenky.

Kompletní sortiment tohoto obalového materiálu naleznete v našem E-SHOPU.

Číst dál...

KARTONPLAST

KARTONPLAST - MODERNÍ OBALOVÝ MATERIÁL
Co je Kartonplast?
- moderní ekologická alternativa nevratných i vratných pevných obalů. Obaly z kartonplastu jsou moderní, rozvíjející se obaly v kategorii plastových obalů. Slouží jako náhrada klasické mikrovlnné lepenky. Kartonplast se vyrábí PP granulátu. Obě krycí vrstvy jsou vyztuženy středovým, jednosměrně orientovaným žebrovím, připomínajícím vlnitou lepenku, které vytváří ve směru výroby dlouhé tuhé kanálky, kterými může volně proudit vzduch. Díky tomu je kartonplast pevný a zároveň pružný a ohebný. Cartonplast (kartonplast) je ideální pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

Naše firma Obaly Plzeň provádí na KARTON a KARTONPLAST POTISK dle přání zákazníka!

Jaké jsou vlastnosti kartonplastu?
- kartonplast je vyroben z polypropylénu a díky své jedinečné výrobní technologii je:
- 100% recyklovatelný
- houževnatý, ale nikoli abrazivní / brusný /
- odolný vůči UV záření
- ohebný, ale má vysokou vzpěrovou pevnost,
- splňuje veškeré normy Evropské unie ve vztahu k životnímu prostředí a pro styk s potravinami
- barevný a potiskovatelný,
- tepelně odolný

V čem Vám Cartonplast pomůže?
- nízké náklady - obaly opakovaně obíhají
- bezpečnou přepravu - obaly jsou šetrné, neabrazivní
- nižší dopravné - obaly jsou velmi lehké
- úspory skladového prostoru - obaly lze snadno složit

Z kartonplastu lze vyrobit velmi kvalitní a pevné přepravky, proložky, mřížky, krabice, krabice s víkem, lísky, přepravní boxy nebo tvarové výseky. Naše firma Obaly Plzeň Vám samozřejmě z tohoto obalového materiálu vyrobí tento obaly na míru.

Možné úpravy:
- antistatická úprava trvalého či krátkodobého charakteru
- kašírování netkanou textilií
- barevné provedení , 10 základních barev
- potisk

Použití:
- automobilový průmysl – mřížky, proložkx, boxy ....
- elektrotechnický průmysl – mřížky, proložky,boxy...
- izolace a dekorace
- reklamní tabule a postery

V případě jakýchkoliv dotazů NEZÁVAZNĚ KONTAKTUJTE naše obchodní zástupce na našich pobočkách, kteří vám vyjdou maximálně vstříct, poskytnou vám veškeré informace o nabízených produktech z kartonplastu. Samozřejmostí je pro nás přizpůsobit se vašim individuálním potřebám a přáním. Kompletní sortiment naleznete v našem E-SHOPU.

Číst dál...

TVAROVÉ VÝSEKY

TVAROVÉ VÝSEKY Z KARTONU A KARTONPLASTU - MODERNÍ OBALOVÝ MATERIÁL
Tvarové výseky
patří do skupiny obalů, které vám velice pomůžou při zabezpečení a ochraně vašeho zboží. Vyrábějí se z kartonu nebo kartonplatu. Obaly Plzeň vám nabízí i možnost výběru z našich výsekových nástrojů bez startovacích nákladů. Obalový materiál tohoto typu právě díky svému rozložitelnému stavu znamenají velikou úsporu při jejich skladování a přepravě.

Proč tvarové výseky?
- jsou vhodné pro střední a větší série
- dodávají se v plochém, lehce rozložitelném stavu
- vhodné jako prodejní i skupinový obal s vícebarevným tiskem
- bezpečně uzavírají obaly většinou pomocí zámečků
- velká tvarová variabilita
- vyrábějí se od malých výseků až po extra velké tvarové výseky

V případě zájmu vám materiál, konstrukci a rozměry tvarového výseku navrhneme přesně dle vašich potřeb. Naší snahou je maximální pochopení potřeb zákazníka a snaha vyhovět mu v jeho přání. Tvarové výseky na míru nejsou pro nás žádný problém!

Nahlédněte do našeho E-SHOPU, kde vám nabízíme kompletní sortiment tvarových výseků z kartonu a kartonplastu.

Číst dál...

OBALOVÝ MATERIÁL

PĚNOVÝ POLYETHYLEN, BALÍCÍ A STRETCHOVÉ FÓLIE
Pěnový polyethylen a balící fólie patří mezi velice používané obalové materiály. Jejich použití je velice rozmanité - slouží jako druh obalu, který chrání přepravované nebo obalované věci před oděrem a poškrábáním ale také skvěle poslouží jako tepelná izolace nebo podklad pro podlahové krytiny.

Pěnový polyethylen je druh obalu, jehož možnost využití je opravdu veliká a pro své vlastnosti patří k velice oblíbeným a často používaným druhům obalového materiálu. K jeho přednostem patří chemická odolnost, výborná ohebnost, nízká ekologická vodivost. Má dlouhou životnost, je plně recyklovatelný a ekologicky a zdravotně nezávadný. Jeho typické využití je při ochraně rohů a hran produktů, slouší jako ochrana věcí proti oděru a poškrábání, jako proklad mezi jednotlivými produkty.

Balící fólie stejně tak jako stretchové fólie se řadí k dalšímu druhu obalového materiálu, který lze využít opravdu všude. Je určen k balení a překrývání různého druhu zboží. Je často nesprávně nazývaný " igelitem" a toto pojmenování opravdu zdomácnělo.

Stretchová fólie
- se používá hlavně k fixaci zboží, které je přepravováno na paletách. Díky své pevnosti a pružnosti brání mechanickému poškození, rozsypání a poškození přepravovaného zboží v důsledku různých povetrnostních vlivů. Své uplatnění najdou ve skladech, obchodech ale i výrobních podnicích.

Balící fólie

- jedná se o balící materiál, s pomocí kterého kvalitně a rychle zabalíte různé druhy zboží. Své místo má především v potravinářském průmyslu a slouží k balení potravin, dále např. v domácnosti k balení křehkých předmětů ale také u stěhování při balení jednotlivých kusů nábytku a k zajištění jeho pohyblivých částí.

Firma OBALY Plzeň má své stabilní místo na trhu s obalovým materiálem. Náš prodej se soustřeďuje po celé republice a má své zastoupení ve všech regionech ČR. Nabízíme tyto obalové materiály v různých velikostech, rozměrech a tloušťkách. Obaly na míru pro nás nejsou žádnou překážkou. Můžete nás kdykoliv telefonicky kontaktovat a naši vyškolení zástupci - konzultanti se vám budou maximálně věnovat a nezávazně vám poskytnou veškeré informace o nabízených produktech, které najdete v našem e shopu - Obalového materiálu

Kompletní sortiment tohoto obalového materiálu naleznete v našem E-SHOPU.

Číst dál...

OCHRANNÉ PĚNOVÉ PRVKY

KVALITNÍ OCHRANA PRO VAŠE ZBOŽÍ
V rámci zdokonalování našich služeb a rozšiřování sortimentu zboží obalů vám naše firma Obaly Plzeň nabízí OCHRANNÉ PĚNOVÉ PRVKY, které zcela jistě využijete při přepravě vašeho zboží. Jsou vyrobeny z kvalitní PE Pěny a využít je můžete k balení nákladu i výplně krabic s přepravovaným zbožím.

Neváhejte nás nezávazně kontaktovat, naši obchodní zástupci vám rádi poskytnou další informace o tomto sortimentu.

Číst dál...

KRABICE, BOXY, HRAHY

KARTONOVÉ KRABICE, BOXY, HRAHY - KVALITA ZA ZAJÍMAVÉ CENY Kartonové krabice a obaly na míru - žádný problém!

PROČ KARTONOVÉ KRABICE, KARTONPLAST, OCHRANNÉ HRANY, BOXY?
Kartonové krabice patří k užitečným pomocníkům,bez nichž by se neobešel nejeden podnik i nejedna kancelář. Vždyť kam jinak než do kartonové krabice se dají zabalit všechny ty dokumenty a lejstra a kdo jiný, než kartonová krabice dokáže tohle množství zboží a předmětů pojmout?

Své nenahraditelné uplatnění najdou kartonové krabice a kartonové boxy i v každé domácnosti. Nemusíte zrovna posílat balík, aby jste pro ně využití nenašli! Je přece tolik možností! Hodí se k uložení mnoha věcí, ať už sezónních nebo momentálně nepotřebných, do sklepa, na půdu nebo do skříní....

Kdo z nás nemá uschované vzpomínkové předměty, staré učení a mnoho dalšího, čeho se z nějakého důvodu nechce zbavit v těchto kartonových krabicích popř. v různých krabičkách? A právě pro toto skladování jsou velice vhodné kartonové krabice s víkem. Jejich další využití je určitě při stěhování a malování. Krabice jdou velice dobře skládat na sebe ale i do auta, dobře se s nimi manipuluje a věci uvnitř se nepoškodí a nezapráší. Kartonové krabice jsou dále velice vhodné k přepravě a uschování nádobí, skla i porcelánu.
Také zákaznici obchodů si velice rychle zvykli na vysoký standart služeb a vyžadují zboží dobře a bezpečně zabalené.To je důležité pro přepravu zboží i případnou reklamaci poškozeného obsahu zásilky u České pošty či jiného přepravce a tudíž kartonové krabice zde mají také své nenadraditelné místo.

Mezi náš další sortiment patří výrobky z kartonplastu, který se řadí mezi nejrychleji se rozvíjející druh obalového materiálu. Jeho použití je velice rozmanité....kartonplastové krabice, kartonplastové mřižky nebo kartonplastové boxy. Vytvoříme tvarové výseky všech rozměrů a dáme krabicím Vámi vysněný tvar a vzhled. Tvarové výseky se používají i tam, kde je třeba speciálně chránit zboží. V našem sortimentu naleznete i ochranné hrany vhodné pro stěhování nebo nábytkářskou výrobu.

 

Naše firma Obaly Plzeň provádí na KARTON a KARTONPLAST POTISK dle přání zákazníka!

Máme bohaté zkušennosti v danném oboru. Svým sortimentem zaujala spotřebitele ze všech oblastí, které se týkají trhu s kartonovými krabicemi.

Obaly Plzeň disponují řadou obchodních zástupců - konzultantů, kteří Vám rádi nezávazně poradí s výběrem správného sortimentu na základě Vašich konkrétních požadavků a potřeb a s ochotou se pokusí vyřešit Váš "obalový problém". Naše špičkové výrobní vybavení nám umožní vyrobit jakýkoliv produkt v podobě malé krabičky tak i velkou krabici dle rozměrů a materiálu, jaký si přejete! Obaly na míru pro nás nepředstavují žádný problém!
A když Vám doma nějaké krabice zůstanou nevyužity? Můžete z nich udělat kartonový domeček pro své ratolesti nebo je vrátit zpátky do našeho BAZARU OBALŮ.

Využití kartonových krabic je OPRAVDU všude! Kompletní sortiment těchto obalů naleznete v našem E-SHOPU

Číst dál...

VÁZACÍ A LEPÍCÍ PÁSKY

VÁZACÍ A LEPÍCÍ PÁSKY - KVALITNÍ FIXACE VAŠEHO ZBOŽÍ
I izolepa patří mezi obalový materiál ...
IZOLEPA nebo-li LEPENKA. Tohle jsou slova, které zná každý z nás. Vždyť je na denním pořádku, že potřebujeme jak v domácnosti tak třeba na pracovišti něco slepit. A co potom naše ratolesti školou povinné? Všichni to dobře známe - tu natržený sešit, tu rozpadající se učebnice....... Tohle je ale jen zlomeček využití tohoto sortimentu určeného k lepení nebo slepování.

Kde všude lepící pásky využít?
Své nezastupitelné místo mají v podstatě všude. V již zmíněných domácnostech, na úřadech ale i v malých závodech či velkých podnicích. Lepenky se vyrábějí v různých velikostech, tlouštkách a délkách podle toho, na co je spotřebitel chce používat. V našem virtuálním obchodě Vám nabízíme široký výběr tohoto obalového materiálu. Najdete zde lepící pásky krepové, oboustranné lepící pásky, jednostranné, kobercové, dále i pásky s potiskem, technické, zakrývací nebo lepící pásky speciální.

K dalšímu zabezpečení vašeho zboží patří vázací pásky a vázací spony. Díky svým vlastnostemi se řadí mezi důležité vázací prostředky! Po pravdě řečeno, v dnešní době vám obyčejný provázek na zabezpečení zboží stačit nebude!

Vázací pásky vynikají svou vysokou pevností, lehkostí, jsou odolné proti namáhání vzniklém při přepravě a bezpečně zajistí vaše zboží. OBALY Plzeň vám doporučují vázací pásky typu PP, PES, PET nebo vázací pásky kovové. Nedílnou součástí zboží, které vám nabízíme, jsou i doplňky k páskám. Patří sem spony k vázacím páskám - drátěné, plechové, plastové.

Prodej zboží nabízíme po celé republice prostřednictvím e-shopu, který je Vám k dispozici 24 hodin denně. Dále můžete telefonicky kontaktovat naše obchodní zástupce - konzultanty. Nezávazně a ochotně vám poskytnou veškeré informace o nabízených produktech a budou se snažit vyhovět všem vašim přáním.

Kompletní sortiment tohoto obalového materiálu najdete v našem E-SHOPU

Číst dál...

STROJE A ZAŘÍZENÍ

STROJE A ZAŘÍZENÍ ZKVALITNÍ PRÁCI S OBALOVÝM MATERIÁLEM
Proč využít pomoc strojů a zařízeni?
V dnešní uspěchané době se každý člověk snaží si svou práci nějakým způsobem ulehčit a zároveň jí zkvalitnit a zlepšit. Pomocí různých strojů a zařízení si chce zajistit, aby výsledky jeho práce byly co nejlepší. A toto chce pro vás dosáhnout i naše firma OBALY Plzeň.

Ve své nabídce vám chceme představit stroje a zařízení, které přispívají ke zkvalitnění výroby a prostřednictvím jejich vlastností se vaše výrobky stanou žádané a konkurenceschopné. Využití těchto strojů a zažízení je opravdu rozmanité. Jako pomocníci vám poslouží ve všech výrobních a balících linkách, v podnicích vyrábějících kartonplast, při výrobě katronů, krabic, krabic s víkem a veškerého obalového materiálu.

Prostřednictvím naší firmy OBALY Plzeň si můžete zakoupit páskovačky, zařízení na páskování oceli, zařízení na páskování PP + PET, ovinovací stroje na ovinování ruční, horizontální a dále stroj na ovinování palet. K našemu dalšímu sortimentu patří i řezací stojany různých typů, smršťovací pistole,sponkovačky a vázací automaty a poloautomaty.

PÁSKOVAČKY
V závislosti na použitém materiálu o rozměru pásků lze tyto stroje využít k balení těžkých předmětů, které vyžadují vysokou pevnost pásků, např. palety o váze několika tun, tak k balení předmětů z méně tuhých materiálů, např. tiskovin či bankovek, které vyžadují šetrné zacházení. Pro páskování lze využít řadu různých materiálů - PP pásky, PET pásky, papírové a fóliové pásky nebo ocelové pásky. Dle typu použitého pásku se rozlišují např. zařízení na páskování oceli, zařízení na páskování PP + PET.

ŘEZACÍ STOJANY
Své uplatnění najdou především v expedičních a balících centrech, kde se pro balení využívá PE fólie, vlnitá lepenka, bublinková fólie nebo obalový papír. Zaručuje snadné a přesné odříznutí požadované velikosti balícího materiálu.

SMRŠŤOVACÍ PISTOLE
Jsou určeny hlavně pro smršťování PE fólie okolo palet nebo předmětů větší a velké velikosti. Své uplatnění proto najdou v provozech s malou nebo střední balící kapacitou.

SPONKOVAČKY
Používají se k uzavírání kartonových krabic. Prodávají se v několika typech dle výšky spony a mají nastavitelnou hlavu pro různou tloušťku kartonu. Sponky do těchto pomocníků jsou plně recyklovatelné. Své uplatnění tedy najdou v podnicích, kde svůj vyroběný sortiment balí do kartonových krabic.

STROJE NA OVINOVÁNÍ
Jsou určeny pro balení sortimentu na paletách do stretchových fólíí. Jedná se v podstatě o nejběžnější druh balení žboží, je nejlevnější a nejjednodušší. Různé typy těchto strojů naleznete v našem E-SHOPU.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

PRŮVODCE NAŠÍM SHOPEM


1. KROK - vyberte si zboží v našem shopu
2. KROK - klikněte si na detaily a nastavte množství (zobrazí se vám ceny, dph....)
3. KROK - zboží vložte do košíku
4. KROK - nezapomeňte vyplnit kontaktní údaje
5. KROK - odkliknout souhlas s obch. podmínkami
6. KROK - zvolte způsob platby a doručení
7. KROK - v případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na čísle 774 736 883
8. KROK - pokud jste v našem e shopu nenašli zboží, které potřebujete, nebo máte-li zájem o např. speciální výrobu kartonových obalů, použijte formulář Dotaz na zboží

PROČ NAKUPOVAT U NÁS


ŠIROKÝ VÝBĚR SORTIMENTU - nákup na e-shopu je velice pohodlný, zajímavé ceny, otevřeno je 24 hodin denně. 365 dní v roce a nabízíme široký sortiment
PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ - správně vyrobeným obalem chráníte vaše zboží a to se neznehodnocené dostane k vašim zákazníkům
ZNALOST TRHU - ve výrobě obalů máme dlouholetou zkušenost, pomůžeme vám nalézt pro vaše zboží nejlepší materiál a tvar obalů
FLEXIBILITA - díky vlastním výrobním linkám, spolupráce s distribučními firmami vám zajistí včasné dodání obalů
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP - odborné konzultace našich obchodních zástupců
REFERENCE
ZÁRUKA A SERVIS